Haber

Sakarya genç yetenekler arıyor

SAKARYA (İGFA) – Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü, geleceğin yıldız basketbolcularını yetiştirmek hedefiyle kapılarını genç oyunculara açıyor. 20 Mayıs Cumartesi günü ücretsiz olarak gerçekleştirilecek seçmeler, erkek oyuncuların başvurabileceği gün boyu devam edecek.

Lütfü Yaman Spor Salonu’nda yapılacak seçmelere adayların vesikalık fotoğrafları ve nüfus cüzdan fotokopileri ile gelmeleri gerekmektedir.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, adayların katılım saatinden 15 dakika önce salonda olması gerektiği belirtilerek, “Büyükşehir Belediyesi olarak geleceğin yıldız basketbolcuları için ilk adımı atıyoruz. 20 Mayıs Cumartesi. Erkek sporcularımız için yapacağımız basketbol elemelerinde 2012 doğumlular saat 13.00’de, 2013 doğumlular saat 14.00’te, 2014 doğumlular saat 15.00’te ve erkek sporcular saat 16.00’da elemeler yapılacaktır. 2015 doğumlu adaylar. Seçmelere katılacak adayların vesikalık fotoğrafları ve nüfus cüzdan fotokopileri ile 15 dakika önceden salonda olmaları gerekmektedir.

sereflikochisarhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu