Yaşam

MasterChef All Star Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı: Ana Kadroya Girecek 10. Yarışmacı Açıklanacak!

Ekranların en uzun soluklu yarışma programı MasterChef Türkiye, yayınlandığı ilk günden itibaren ilgiyle izlendi. Her bölümüyle izleyenleri büyüleyen programda yarışmacılar ana kadro için harika bir iş çıkarıyorlar. Son yayınlanan bölümde 2020 kümesinden 4. yarışmacı kadroya girdi ve ana kadroda toplam 9 yarışmacı yer aldı. Bugün yayınlanacak bölümde asıl kadroya girecek 10. isim belli olacak. İşte MasterChef All Star yeni bölüm fragmanı ve final bölüm özeti.

Bu akşam yeni bölümüyle ekrana gelecek olan MasterChef All Star’da heyecan dorukta. Ana takımın tamamlanmasına kısa bir süre kala yarışmacılar arasında kıyasıya bir rekabet yaşanıyor.

2020 kümesinden sonra ana kadroya en son giren yarışmacının kesin olacağı bu bölümde yarışmacılar en lezzetli tabaklarını yapmaya çalışacak.

2020 kümesinden yarışmacı His her fırsatta balkona çıkmak istediğini dile getirirken, Gülşah bir önceki bölümde yaşadığı talihsizlik nedeniyle seçilmediğini söyledi.

Birinci yarışta yarışmacılar en başarılı plağı ortaya çıkarmak için çalışmalara başladı. Danilo ile Ömür Şef ve yarışmacılar arasında komik anlar yaşandı.

Tabii her bölümde olduğu gibi bu bölümde de yarışmacılar bir takım talihsizlikler yaşadı. Bu talihsizliklere rağmen yarışmacılar çabalarını sürdürdüler.

İkinci med’in sonunda şefler, 2020 kümesinden ana takıma girecek son yarışmacıyı açıkladı. MasterChef All Star ana kadrosuna girecek 10. yarışmacıyı hep bir arada göreceğiz…

İşte MasterChef Türkiye All Star 10. Bölüm Fragmanı;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu